Skip to content Skip to footer

Meble na wymiar tworzące wyjątkową harmonię domu.

DataPaździernik 2023Share

Spójność wnętrz: Meble na wymiar tworzące wyjątkową harmonię domu!

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem – kompleksową aranżacją mebli na wymiar do całego domu. To rezultat współpracy z utalentowanym projektantem, który przekształcił marzenia naszych klientów w konkretne, inspirujące projekty. Poczynając od pięknej kuchni, która stała się sercem tego domu, poprzez szafy wnękowe, eleganckie łazienki, garderoby, aż po meble do salonu i sypialni.

Kuchnia, w której rodzą się smaki – Matowe fronty w kolorach szarości i bieli tworzą harmonijną kolorystykę. Wysoka zabudowa w szarym kolorze, skrywa duży bar, który staje się centrum spotkań.

Czarny metalowy stelaż z okapem – Duży, czarny stelaż z wbudowanym okapem na półwyspie to prawdziwe dzieło sztuki. To wyjątkowy element designu, który wprowadza do wnętrza loftowy klimat.

Blat kompaktowy na ścianie – Blat kompaktowy firmy Egger to nie tylko wyjątkowo elegancki cienki blat, to także nowoczesna powierzchnia na ścianie, nadająca wnętrzu charakteru.

Wysoka zabudowa z przejściem do spiżarni – Wysoka zabudowa to nie tylko praktyczna spiżarnia, to także eleganckie przejście między wnętrzami, łączące funkcjonalność z designem. Znajduje się tutaj piekarnik i mikrofala pod zabudowę oraz lodówka.

Spójność wnętrz – Nasza praca to nie tylko projektowanie mebli, to tworzenie spójnych wnętrz, w których każdy element pasuje do siebie. Kolorystyka i design przenoszą się do innych pomieszczeń, tworząc jednolitą estetykę.

Nasza praca to nie tylko produkcja mebli na wymiar, to tworzenie przestrzeni, w której każdy detal jest przemyślany od początku do końca. Dzięki współpracy z naszym zespołem projektowym, udało się stworzyć klientom ich wymarzony dom, w którym każdy zakątek jest źródłem inspiracji. To właśnie to, co kochamy robić – tworzyć przestrzenie, które oddychają stylem i wygodą.