Skip to content Skip to footer
o firmie filmar

Poznaj opinie naszych Klientów

Największym sukcesem naszej firmy jest zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Zawsze słuchamy ich uwag i sugestii, co pozwala nam lepiej dopasować się do ich potrzeb i oczekiwań, stale podnosząc jakość naszych usług. Dziękujemy, że jesteście z nami i pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji!

Jeśli są Państwo zadowoleni z naszych usług i chcieliby podzielić się swoją opinią, to serdecznie zachęcamy do zamieszczenia opinii w wyszukiwarce Google.

Pozytywne opinie
klientów to podstawa!

Ponad
0
Zrealizowanych projektów
Doświadczenie
0

Lat doświadczenia

Tomasz Andruszko

Zdecydowanie polecam firmę Filmar, którą cechuje miła obsługa i fachowe doradztwo. Właścicieli jak i pracowników firmy wyróżnia WIELKI PROFESJONALIZM. Dzięki ich zaangażowaniu mamy przepiękną i funkcjonalną kuchnię wykonaną na najwyższym poziomie z dbałością o szczegóły. Na projekt czekaliśmy zaledwie 2 dni i warto zaznaczyć, że Filmar to jedyna firma meblowa w Świebodzinie ( i nie tylko), która przysyła projekt klientowi na e-maila, a nie tylko daje do wglądu, dzięki czemu można wielokrotnie obejrzeć dany projekt i zastanowić się czy odpowiada naszym wymaganiom i co ewentualnie można by zmienić. Termin realizacji zgodny z umową. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Filmar! Gorąco polecam!!!

Tomasz Andruszko

Klient
Magdalena Danielewska

Fachowe i profesjonalne doradztwo a przede wszystkim miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wykonania mebli. Polecam jak najbardziej.

Magdalena Danielewska

Opinia z Google
Anna Warchala

Wszystko zgodnie z planem. Miła współpraca i zaangażowanie Pana Adriana, dziękuję za pięknie wykonaną zabudowę kuchenną spełniającą moje oczekiwania w 100%

Anna Warchala

Opinia z Google
Anita Opałka

Jestem posiadaczką przepięknej i stylowej kuchni wykonanej przez firmę Filmar. Szczerze polecam, ponieważ współpraca jest na wysokim poziomie. Właściciel wraz ze swoją ekipą montującą dbają o szczegóły. Oprócz zabudowy kuchennej firma wykonała szafkę pod umywalkę w stylu retro. Jest piękna! A to jeszcze nie koniec. Mamy ogromne zaufanie, dlatego czekamy na kolejną realizację. Szafa wnękowa w holu oraz w łazience. Nie mogę doczekać się efektu końcowego!

Anita Opałka

Klient
Ewelina Cidyło

Gorąco polecam Firmę Filmar ze względu na profesjonalizm, rzetelność, wysoką jakość, oraz miłą i fachową obsługę. Projekt wykonany świetnie w 100% spełnił moje oczekiwania. Pomoc Pana Adriana nieoceniona, jego pomysły i porady są bardzo pomocne. Montaż wykonany bardzo solidnie. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Ewelina Cidyło

Klient