Największym sukcesem naszej firmy jest zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Zawsze słuchamy ich uwag i sugestii, co pozwala nam lepiej dopasować się do ich potrzeb i oczekiwań, stale podnosząc jakość naszych usług. Dziękujemy, że jesteście z nami i pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji!

Swoją opinię o firmie FILMAR możesz również dodać na naszym profilu na Facebooku lub w opiniach wyszukiwarki Google.

Pozytywne opinie klientów to podstawa!

Poznaj opinie naszych Klientów

„Szczerze polecam tą firmę. Pełen profesjonalizm. Świetna wizja projektu i zagospodarowania powierzchni. Samo wykonanie projektu i montaż stoi na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje także stosunek do klienta. Właściciel bardzo miły, potrafiący mądrze doradzić. Monterów cechuje dokładność i sumienność. Znają się na swoim fachu. POLECAM”

„Gorąco polecamy współpracę z właścicielem! Wymyśla funkcjonalne rozwiązania, elastycznie i ze zrozumieniem podchodzi do wizji klienta, a zamówione realizacje wykonuje rzetelnie i terminowo, a przede wszystkim trwale. Naprawdę warto!”

„Polecam, profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wykonane zgodnie z życzeniem.”

„Mam meble biurowe wykonane przez firmę FILMAR i jestem bardzo zadowolony. Wysoka jakość wykonania, profesjonalne doradztwo.”

„Profesjonalna i w pełni kompleksowa obsługa, począwszy od przygotowania projektu przez wykonanie mebli, aż po ich montaż.”

„Pełen profesjonalizm! Mogę szczerze polecić firmę Filmar:)!”

„Szybko, sprawnie, profesjonalnie!!!! Polecam! na pewno skorzystam kolejny raz!”

„polecam Filmar meble, wzorowe podejście do klienta- najważniejsze, doświadczenie i terminowość wykonanych usług, bardzo dobrze doradzono mi jaki typ produktu zastosować aby można sprawnie używać meble.”

„super wykonanie i jakość”

PARTNERZY

Stosujemy akcesoria renomowanych firm.
icon-pomiar

DARMOWY POMIAR MEBLI