Skip to content Skip to footer

FAQ

Jak najbardziej. Jeśli cenicie sobie oryginalną stylistykę i nowoczesność, to meble na wymiar są jak najbardziej odpowiednim rozwiązaniem – nie ważne czy waszym priorytetem jest elegancki wygląd wnętrza w domu, czy może najbardziej optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca w przytulnym mieszkaniu. Cechują się one dowolnością kształtu, materiału oraz wyglądu a przede wszystkim wysoką jakością. To wy wybieracie, jak mają wyglądać. Nie trzeba iść na żadne kompromisy.

Zamówione na wymiar meble dadzą Ci gwarancję maksymalnego wykorzystania przestrzeni i dopasowania jej do Twoich potrzeb.
Jeżeli chodzi o całkowity koszt wykonania mebli na wymiar, to zależy on od naprawdę bardzo wielu czynników.

Dokładna wycena uzależniona jest od wybranych materiałów i akcesoriów oraz zastosowanych systemów wyposażenia.

U nas pomiar jest zupełnie bezpłatny – dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przyjedziemy, dokonamy pomiarów, odpowiemy na pytania i doradzimy w jak najlepszym i funkcjonalnym zaaranżowaniu wnętrza. W oparciu o uzyskane informacje przygotujemy komputerową wizualizację wraz z wyceną, którą otrzymają Państwo na podany adres e-mailowy.
Dla Państwa wygody oferujemy system ratalny dopasowany do każdego Klienta, dzięki któremu mogą Państwo zapłacić za swoje nowe meble w wygodnych ratach, dostosowanych do aktualnych finansowych możliwości, bez obciążania domowego budżetu.
Czas oczekiwania na zamówione meble na wymiar zależy od wielu czynników. Jest on uzależniony od skomplikowania projektu, wybranych materiałów oraz ilości zamówień w danym okresie.

Meble do kuchni można zamówić na dowolnym etapie remontu lub budowy, jednak odpowiednio wczesne ich zamówienie gwarantuje, że np. przyłącza wodno-kanalizacyjne zostaną rozmieszczone według wskazówek projektanta kuchni, zgodnie z ostatecznym projektem.

Nie czekaj na ostatnią chwilę z zamówieniem – już dziś umów się na bezpłatny pomiar!
Nasze realizacje

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji