Skip to content Skip to footer
o nas

Projektujemy i tworzymy zabudowy meblowe na wymiar

80808080
rok założenia
szafy-wnekowe-103
sprzet-agd-home
filmar meble

Ta praca to nasza pasja!

Projektujemy i tworzymy zabudowy meblowe na wymiar od 2010 roku. Podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami jednocześnie łącząc wieloletnie doświadczenie z innowacyjnością. Doradzamy i wspieramy Klientów swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu.
Charakteryzuje nas autentyczne zaangażowanie w każdy projekt, którego się podejmujemy. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Na każdym etapie projektu, dbamy o to, aby tworzyć rzeczy niezwykłe i niepowtarzalne o wysokich walorach użytkowych.
Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, śledzimy nowinki techniczne oraz zapoznajemy się z nowymi materiałami. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami zapewniamy wysoką jakość, precyzję wykonania i piękne wzornictwo. W realizację każdego projektu wkładamy całe serce po to, by cieszył i służył Klientom przez długie lata!
opinie klientów

Poznaj opinie naszych Klientów

Największym sukcesem naszej firmy jest zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Zobacz co mówią o nas inni?

Wszystko zgodnie z planem. Miła współpraca i zaangażowanie Pana Adriana, dziękuję za pięknie wykonaną zabudowę kuchenną spełniającą moje oczekiwania w 100%

Anna Warchala

Anna Warchala

Opinia z Google

Fachowe i profesjonalne doradztwo a przede wszystkim miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wykonania mebli. Polecam jak najbardziej.

Magdalena Danielewska

Magdalena Danielewska

Opinia z Google

Santander Consumer Bank

Meble na raty można u nas kupić dzięki kredytom ratalnym.
meble-kuchenne-028f

Santander Consumer Bank

Meble na raty można u nas kupić dzięki kredytom ratalnym.
ZAKUPY NA RATY

Oferta na meble na raty w systemie ratalnym

Dla Państwa wygody oferujemy system ratalny dopasowany do każdego Klienta, dzięki któremu mogą Państwo zapłacić za swoje nowe meble w wygodnych ratach, dostosowanych do aktualnych finansowych możliwości, bez obciążania domowego budżetu.